Metamorfozy

Zobacz metamorfozy moich podopiecznych. Jeśli chcesz poprawić swoje wyniki oraz czuć się dobrze we własnym ciele.

Zapraszam do współpracy.

opieka on-line

W zależności od tego, na jaki pakiet zdecydujesz się podczas naszej współpracy, otrzymasz:

plan treningowy

250
Cena za miesiąc współpracy
 • Indywidualny plan treningowy
 • Wskazówki dotyczące treningu
 • Stały kontakt
Kupuję

Opieka trenerska
on-line

450
Cena za miesiąc współpracy
 • Indywidualnie dobrana dieta
 • Przepisy dietetyczne
 • Indywidualny plan treningowy
 • Dobranie suplementacji
 • Monitorowanie postępów
 • Stały kontakt
Kupuję

Plan dietetyczny

250
Cena za miesiąc współpracy
 • Indywidualnie dobrana dieta
 • Przepisy dietetyczne
 • Wskazówki dotyczące diety
 • Stały kontakt
Kupuję

Indywidualnie dobrana
dieta

Plan dietetyczny ustalam na podstawie ankiety, o której wypełnienie Cię poproszę. Przekażę Ci przykładowy jadłospis oraz całą listę produktów zastępczych, z której będziesz mógł/mogła korzystać.

Smaczne przepisy dietetyczne

Na samym początku przygody ze zdrowym odżywianiem nie każdy jest mistrzem kuchni. Przychodzę więc z pomocą - otrzymasz ode mnie spis szybkich, smacznych i przede wszystkim prostych do wykonania przepisów kulinarnych.

Indywidualny plan treningowy

Na podstawie wskazanego celu przygotuję sprecyzowany plan treningowy, dopasowany do Twoich potrzeb.

Monitorowanie postępów

Podczas stałej współpracy jesteś zobowiązany do wysyłania mi co 2 tygodnie raportów. Przekażę Ci dostęp do specjalnego pliku, stworzonego w celu monitorowania Twoich postępów, który będziesz uzupełniał. Dzięki temu stale będę mógł kontrolować efekty Twojej prac.

Suplementacja

Nie jest ona konieczna i musisz wiedzieć, że nie istnieją magiczne tabletki, które wykonają za Ciebie pracę. Jeśli jednak Twoje fundusze na to pozwalają, właściwa suplementacja może wspomóc cały proces. Pamiętaj tylko, że jest to niewielka część całej układanki, jaką jest dieta i trening - to właśnie na nich należy skupić się w 100 procentach.

Stały kontakt i wsparcie

Jestem do Twojej dyspozycji! Możesz śmiało zadawać pytania, na które z wielką chęcią odpowiem. Przede wszystkim nie wstydź się o coś zapytać, ponieważ od tego jestem, aby rozwiewać wszelkie wątpliwości. Trzymam się zasady, że nie ma głupich pytań, lecz bywają głupie odpowiedzi, których z mojej strony na pewno nie otrzymasz. Masz prawo do niewiedzy - to co dla mnie jest oczywiste, dla Ciebie oczywistym być nie musi, ale właśnie dlatego zgłosiłeś się do mnie o pomoc. I ja Ci pomogę!

sprawdź co mówią moi podopieczn

Do Filipa trafiłam z kompletnie rozwalonymi hormonami. Zanikiem miesiączki, osłabieniem organizmu i w dodatku zaburzeniami odżywiania. Diety głodówkowe doprowadziły mój organizm do skraju wyczerpania. Sporo czasu zajęło nam doprowadzenie mnie znowu do normalności, ale udało się !! Podjęcie współpracy z tym trenerem to najlepsze co mogło mnie spotkać. Z czystym sumieniem Polecam !
Klaudia
Z czystym sumieniem mogę polecić Filipa jako trenera ! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście. Współpracujemy już od ok. 6 miesięcy i robimy kawał dobrej roboty.
Kacper
Szczerze polecam Pana Filipa. Pełen profesjonalizm. Z dużym zaangażowaniem i bardzo indywidualnie podchodzi do mojej przemiany. Nie owija w bawełnę, zawsze szybko odpowiada i tłumaczy mi wszystkie moje wątpliwości. Daje wielkiego kopniaka oraz dużą dawkę motywacji do działania! Polecam 10/10
Agata
Indywidualne podejście i czysty profesjonalizm. Jeżeli chcesz zrobić formę życia, a zarazem cieszyć się życiem nie jedząc 4x dziennie kurczaka z ryżem do zachęcam do współpracy z tym człowiekiem.
Mateusz
Zgłosiłem się do Filipa w celu poprawy moich wyników sportowych, ponieważ miałem do zaliczenia testy sprawnościowe. Nie dość, że zrobiliśmy progress sylwetkowy to zaliczenie testów było czystą formalnością. Oczywiście niech nikt nie myśli, że dokonaliśmy tego w miesiąc czy dwa o testach sprawnościowych wiedziałem dużo wcześniej i mieliśmy, aż na to 8 miesięcy. Polecam w 100%.
Patryk

ZNAJDŹ MNIE w social media

ZNAJDŹ MNIE
w social media

Po codzienną dawkę inspiracji zapraszam Cię na moje Social Media, gdzie codziennie publikuje treści związane ze zdrowym stylem życia.

Facebook

Instagram