o mnie

Pomogę Ci w zmianie nawyków żywieniowych i osiągnięciu wymarzonej sylwetki!

Cześć! Mam na imię filip

Jeśli trafiłeś na tę stronę, to pewnie potrzebujesz mojej pomocy.
Pewnie czujesz się źle we własnym ciele, co jest powodem Twojej frustracji czy kompleksów. Doskonale wiem, co czujesz, ponieważ sam przez to kiedyś przechodziłem. Przez większość swojego życia byłem otyły, ale któregoś dnia postanowiłem to zmienić. Tak jak Ty teraz, postanowiłem zerwać z dawnymi nawykami – właśnie w ten sposób kilka lat temu zaczęła się moja przygoda ze zdrowym trybem życia, która przerodziła się w pasję i pracę.

Początki nie były łatwe. Wiele razy popełniałem błędy, ale wyciągałem wnioski i szedłem dalej po swoje marzenia.
Na przestrzeni tych lat zdobyłem przede wszystkim wiedzę i doświadczenie, które teraz chciałbym przekazać Ci, abyś w jak najszybszym czasie i przy zachowaniu zdrowia osiągnął wymarzony efekt.

Posiadam duże doświadczenie w pracy jako trener personalny. Pracowałem już z wieloma podopiecznymi, którzy pod moim okiem wypracowali swoją zdrową sylwetkę. Teraz mogę pomóc także Tobie!

Certyfikaty

W swojej pracy kładę cały czas nacisk na naukę i poszerzanie horyzontów. Brałem udział w wielu szkoleniach i kursach m.in. u Pawła Głuchowskiego czy Akopa Szostaka.  Wiem jak bardzo dynamicznie zmieniają się trendy żywieniowe, dlatego do każdego mojego klienta podchodzę bardzo indywidualnie.

ZNAJDŹ MNIE w social media

ZNAJDŹ MNIE
w social media

Po codzienną dawkę inspiracji zapraszam Cię na moje Social Media, gdzie codziennie publikuje treści związane ze zdrowym stylem życia.

Facebook

Instagram